Witaj w świecie idealnego musli!

Cieszę się, że tu jesteś, bo to znaczy, że łączy Nas uwielbienie do zdrowej i smacznej żywności. Mam na imię Kuba i chętnie poprowadzę Cię przez krainę smaków i pomogę skomponować TWOJE MUSLI.

Czym się zajmuję?

Projekt musli to unikalny sklep internetowy. Dlaczego unikalny? Bo masz możliwość komponowania WŁASNYCH MIESZANEK. To wszystko w trzech prostych krokach! MASZ WPŁYW na skład, wielkość opakowania i możesz świadomie dobierać składniki, dzięki informacjom o wartościach odżywczych. I gotowe! Proste, prawda?

Skąd wziął się pomysł na Projekt Musli?

Idealnie określa to powiedzenie „Potrzeba jest matką wynalazków”. Zmęczony wybieraniem rodzynek, dosypywaniem owoców oraz tym, że nie mogłem znaleźć w sklepach musli, które w pełni odpowiadałoby moim potrzebom, pomyślałem „A gdyby móc skomponować własne musli i mieć wpływ na skład?”. Od słowa do słowa przeszedłem do działania i tak właśnie powstał Projekt Musli!

Już wiesz, że nie tworzę tradycyjnego sklepu ze zdrową żywnością. Poza pysznym jedzeniem, kocham też Matkę Ziemię i dlatego:

  • Dbam o środowisko! - Posiadam certyfikowane, ekologiczne opakowania, które są całkowicie biodegradowalne. Moje opakowania nie zaśmiecają Planety!
  • Dbam o smak! – Przygotowałem wykres smaku, który pokazuje jakie smaki wyczujesz w swojej kompozycji. Czegoś takiego nie znajdziesz nigdzie indziej!
  • Dbam o jakość! - Używam atestowanych składników, dzięki czemu możesz być spokojny o to, co ląduje w Twojej misce i w pełni rozkoszować się smakiem.
  • Dbam o unikalność! - Dzięki bogatej ofercie składników, Twoja mieszanka jest naprawdę Twoja. Komponujesz ją wedle własnego uznania.

Skoro poznałeś mnie bliżej, stwórzmy razem coś pysznego!

PS. Pamiętaj, że śniadanie to postawa!

Projekt Musli